Witaj! Miło Cię widzieć!

najczesciej zadawane pytania

Jeżeli masz do nas jakieś pytanie, chciałbyś zlecić projekt bądź masz jakiekolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym biurem. Zachęcamy również do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami. Być może dzięki nim szybciej otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

 Bardzo podoba nam się sofa/lampa/kolorystyka użyta w Państwa projekcie. Czy możecie podać nazwę producenta / model / kolor tego produktu?

To chyba najcześciej zadawane nam pytanie. Informujemy, że na wszelkie pytania dotyczące produktów, materiałów, kolorów, rozwiązań detali zastosowanych w naszych projektach nigdy NIE odpowiadamy. Są to informacje stanowiące część naszego warsztatu. Wynikają z wieloletniego doświadczenia, ogromnej ilości czasu poświęconego na ciągłe śledzenie rynku, możliwości technologicznych i wiedzę tą przekazjemy wyłacznie naszym klientom.

Czy realizujecie Państwo projekty poza Łodzią / Warszawą / Polską, czyli tam gdzie macie swoje biura?

Tak. Nasza pracownia od samego początku istnienia wykonuje projekty niezależnie od ich lokalizacji. Możemy zatem wykonać dla Państwa projekt w każdym zakątku Polski jak również poza granicami naszego kraju. Wielkorotnie współpracowaliśmy z klientami z różnych zakątków świata m.in. Holandii, Niemiec, Gruzji, Szwecji, Estonii, Stanów Zjednoczonych, Chin. W pracy nad projektami korzystamy z nowoczesnych narzędzi, które bardzo ułatwiają komunikację na odległość za pośrednictwem internetu. Od początku swojej działalności pracujemy w systemie BIM, dzięki czemu praca od pierwszego do ostatniego etapu projektu odbywa się na wirtualnym trójwymiarowym modelu budynku, który łatwo możemy udostępnić klientowi bądź każdej osobie zaangażowanej w prace nad realizacją. Doświadczenia te pozwalają nam bezkolizyjnie współpracować przy projektach zarówno w Nowym Jorku, Singapurze, Hong Kongu, Pekinie, Berlinie, Paryżu czy jakimkolwiek innym miejscu na świecie.

 Planuje realizacje domu / wnętrz mieszkania, ile kosztuje taki projekt?

Aby uzyskać od nas informację dotyczącą kosztów projektu prosimy o przysłanie zapytania za pośrednictwem e-maila na adres info@tamizo.pl, z krótkim opisem planowanej inwestycji, jej lokalizacją oraz koniecznie z jej wielkością (ilość metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, którą mamy projektować). Prosimy również o podpisanie się abyśmy mieli jak zaadresować do Państwa ofertę. Ofertę postaramy się przesłać najszybciej jak się da (zazwyczaj w przeciągu 1-2 dni roboczych). Czasami ze względu na dużą ilość obowiązków oraz częstą pracę poza biurem może nam to zająć kilka dni. Nie odpowiadamy na pytania dotyczące cen podczas rozmów telefonicznych.

Jaki jest koszt realizacji projektu podobnego do tych, które macie Państwo w swoim portfolio?

Bardzo trudno ocenić koszt realizacji projektu zanim powstanie jego koncepcja. Jednak z naszych doświadczeń wynika, że minimalny koszt realizacji 1m2 powierzchni użytkowej budynku jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym to minimum 3000 pln. Przynajmniej tyle samo trzeba przeznaczyć na kompleksową realizację projektu wnętrz.

kontakt POLSKA

biuro ŁÓDŹ
(adres korespondencyjny)

Tamizo . Mateusz Kuo Stolarski

ul. Tramwajowa 17b lok.U14, 90-132 Łódź, Polska

biuro WARSZAWA

Tamizo . Mateusz Kuo Stolarski

ul. Dostatnia 21 lok.1a , 02-991 Warszawa, Polska

telefon.  +48 600 77 96 77

telefon.  +48 600 196 127

e-mail.  info@tamizo.pl

kontakt USA

biuro NOWY JORK i CONNECTICUT

Tamizo . Mateusz Kuo Stolarski

241 Wastport Ave, Norwalk, CT 06851

telefon.  +1 (203) 964-7916

email.  usa@tamizo.com

Wszystkich chętnych do aplikowania na stanowiska w naszej firmie prosimy o przesłanie portfolio oraz cv za pośrednictwem e-maila lub tradycyjnej poczty. Bardzo mile widziane są również linki do własnych profili na portalu Pinterest. Zastrzegamy jednak, że ze względu na dużą ilość otrzymywanych zgłoszeń nie jesteśmy w stanie odpowiadać na nie wszystkie ani zwracać materiałów nadesłanych tradycyjną pocztą.

 

NEWSLETTER

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś otrzymywać od tamizo architects informacje o nowych projektach i wydarzeniach, zapraszamy do prenumeraty naszego newslettera. Newsletter wysyłamy w formacie HTML z częstotliwością od kilku do kilkunastu razy w roku. Pragniemy zaznaczyć, iż szanujemy Twoją prywatność - możesz być pewny/pewna, że powierzonych nam adresów email nie przekażemy ani nie sprzedamy nigdzie dalej.

[unex_ce_mailchimp id="content_4unpozpvy" placeholder_text="Twój e-Mail" alignment="right" button_position="inline" button_spacing="0px" input_placeholder_color="#888888" input_width="span3" input_text_align="left" input_text_color="#000000" input_bg_color="#f7f7f7" input_padding="5px 50px 5px 50px" input_border_width="0px" input_border_color="#000000" input_border_radius="0px" input_placeholder_color_mouseover="#444444" input_text_color_mouseover="#000000" input_bg_color_mouseover="#e6e6e6" input_border_color_mouseover="#000000" input_font_size="18px" input_font="custom_one" button_text="Wyślij!" button_text_color="#000000" button_font="bold" button_font_size="18px" button_text_spacing="0px" button_bg_color="#b7b7b7" button_padding="5px 30px 5px 30px" button_border_width="0px" button_border_color="#000000" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#cecece" button_border_hover_color="#000000" has_container="1" in_column=""]//tamizo.us14.list-manage.com/subscribe/post?u=13dc442ed7c6ad2d160a64aaa&id=6e646f96ef[/ce_mailchimp]